UNW Extra Uzun Gece Pedi 6’lı

₺119,00

6'lı Extra Uzun Gece Kullanımı İçin Uygun Hijyenik Ped
 

PED FONKSİYONLARI

%100 İPEKSİ

UZAK KIZILÖTESİ EFEKT: Kılcal damarlarda kan dolaşımını hızlandırır. Sinir ve stresi azaltır. Metabolizmayı teşvik eder ve insan vücudundaki bağışıklık sistemini güçlendirerek PH dengesini sağlar. 

BİYOLOJİK MANYETİK ROLÜ: Vücudun yerel biyolojik manyetik alanını aktive eder. Vücut dengesini düzenler. Büyüme ve gelişmeyi teşvik eder. Kas sistemini korur. Vücut sıcaklığını dengesini sağlar.

GÜMÜŞ NANOPARTİKÜLLERİN ROLÜ: Bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Bakteriyel DNA moleküler yapı deformasyonuna yol açmamak için sterilizasyon mekanizması virüsün inaktivasyonunu sağlar. Benzersiz yapısı, kapsamlı sterilizasyonu doku onarımını ve rejenerasyon oluşmamasını sağlar.


ANYONUN ROLÜ: Vücudun vitamin sentez ve depolanmasına katkıda bulunur. Vücudun fizyolojik aktivitelerini arttırır ve aktive olmasında yardımcı olur. Tıp mesleğinde, anyonun bakterileri öldürmek ve havayı arındırmak için etkili bir araç olduğunu teyit etmiştir. Tıbbi araştırmalar iyonların kanda oksijen arttırdığını göstermiştir. Yararlı oksijenler metabolizma düzenlemede olumlu etki gösterir. Vücudun bağışıklık fonksiyonunun yeteneğini geliştirir.


KUANTUM ÖZELLİĞİNİN ROLÜ: Yüksek teknolojili kuantum enerji kutuları yardımıyla çipte duran dalgalar vücut hareketlenmesi ile aktif olur. Aktif olması ile birlikte sancı,adet düzensizliği buna bağlı stres vb durumlarda olumlu etki eder.

Sepete Eklendi

Ürün sepetinize eklenmiştir.