IONCARES Canlı Su Cihazı

₺87.000,00

Organizasyon ağacında  sadece kariyer puanı olarak yansımaktadır.


Elektroliz yoluyla pH 2 ila 11,0 arasında alkali su üreten bir cihazdır. Önceki transformatör yöntemi, pH gerçekleştirmede zorluk oluşturan güç stabilitesinden yoksundur, ancak Ioncare Serisi, SMPS yöntemini uygulayarak, gücün stabilitesini iyileştirmesine ve doğru bir pH gerçekleştirmesine izin vererek olanak tanır.


Ayrıca aynı SMPS yöntemi olsa bile yaklaşık 150W kullanan diğer firma ürünlerinden farklı olarak 250W gücün kullanılması yüksek saflıkta alkali su üretilmesini ve alkali suyun üretimin üstesinden geldikten sonra sürdürülebilirliğini sağlar.


Ham suyun pH’ı her bölgenin ortamına göre farklılık gösterse de, ilgili ham suya uygun pH’ın üretilemediği durumlar vardır, ancak Ioncare Serisi akımın 240 aşamaya ayarlanmasına izin vererek stabil alkali üretir.


Evsel su iyonlaştırıcılarının çoğu, esas olarak 3 ~ 5 kat elektrot plakası kullanır, bu nedenle su iyonlaştırıcı yaklaşık 1 ~ 2 yıl boyunca kullanıldığında, elektroliz performansının düştüğü durumlar vardır.


Ioncare Serisi, diğer firma ürünlerinin elektrot plakalarına göre daha büyük boyutlu bir elektrolizör kullanır ve elektrot plakalarının performansını artırmak ve yüksek saflıkta alkali su ve beyaz altın kaplama ile ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır ve değişkendir.


*İlk yapılan üyelik alışverişi ve üyelik statüsünü artırma bu ürün ile yapılamaz, bu iki şekilde yapılacak olan alışverişte puan yansıtılamaz.*


Sepete Eklendi

Ürün sepetinize eklenmiştir.